HİZMETLERİMİZ

Melek Transport verimli, hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ve teknolojik alt yapısı ile hizmet sunduğu markaların ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak için çözümler üretmektedir.

LOJİSTİK ÇÖZÜMLER
LOJİSTİK ÇÖZÜMLER

Melek Transport Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalara

-Depolama
-Teslimat

-SSH

Hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli ve Avrupa standartlarında hizmet anlayışı ile Hizmet verdiği markaları temsil ederken, teknolojik alt yapısı ile tüm süreçlerde şeffaf, ölçülebilir raporlama sayesinde firmaların üretim süreçlerine katkılar sağlar ve satış sonrası servis alanındaki hizmeti ile Markalara bağımlı Mutlu müşteriler kazandırır.

GÜVENLİ YÜKLEME
GÜVENLİ YÜKLEME

Melek Transport sahip olduğu teknik bilgi ve deneyim yardımıyla süreçleri yeniden tasarlayarak kaynak kullanımını azaltma çalışmaları yapmaktadır. Bilişim altyapısıyla, stok, siparişlerin toplanması, dağıtımı gibi operasyonlardan kusursuz verim sağlayarak tam izlenebilir stok ve sipariş takibi ve kontrol sistemleriyle göreceli satış kayıplarından doğacak zararları en aza indirmeyi hedeflemektedir.

TAŞIMA
TAŞIMA

Konusunda Uzman, Mobilya Lojistiği alanında tecrübeli Ürün Dağıtım personelleri taşıma ve sevkiyat kaynaklı hasarlanmaları minimum seviyelere çekmek için taşınan ürünün muhteviyatına uygun şekilde taşıma yöntemleriyle ve gerekli araç gereçlerle depolarımızdan teslim alınan ürünler doğru zamanda ve uygun biçim de Nihai Kullanıcı adreslerine teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Depolama Sürecinde olduğu gibi dağıtım ve montaj sürecinde de şirketimize ait ve ihtiyaca göre yenilenen-geliştirilen özel yazılımlar kullanmaktayız. Ürünler el terminalleriyle elektronik ortamda teslim alınmakta ve tüm süreçleri online olarak takip etmekteyiz.

KONFOR
KONFOR

Değişen müşteri taleplerini göz önünde bulundurularak hizmet kalitesini sürekli geliştiren Melek Transport tüm süreçlerinde tam izlenebilir, kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.